web header
Fotö gamla hamn

Kontaktuppgifter till Fotö Öråd

Epost-adress till Fotö Öråd: fotoorad@gmail.com

 

Ordförande:
Magnus Jonasson
magnus.jonasson@email.com, 0736-005052

Vice ordförande:
Johan Sellgren, ansvar för hemsida,
johan.sellgren.foto@gmail.com, 0706-818189

Kassör:
Sonja Josefsson
josefsson.s@telia.com , 031-968907, 070-6090294

Sekreterare:
Christina Ivarsson
civar2011@gmail.com, 0705-374082

Vice sekreterare:
Sigbritt Oscarsson,
sigbritt_oscarsson@hotmail.com, 0706-174227

Övriga ledamöter:
Bert Corneliusson,
beco.corneliusson@gmail.com, 070-2698281

Bengt Engström,
abc.engstrom@gmail.com, 031-261535, 070-3261561 

Annica Jansson,
me4nn1k4@hotmail.com, 031-969204, 0704-049431

Bosse Johansson,
bo.johansson@tourist-fishing.se, 031-965461, 0705-125085

Camilla Rydenskog,
camilla.rydenskog@ockero.se, 0762-079177

 

Representanter för öns föreningar:

Fotö GIF: Elisabeth Andersson
e-mattisson@hotmail.com, 0705-180172

Fotö GIF suppl: Raymond Englund
raymondenglund@hotmail.com, 0736-227275

Fotö skolråd: Vakant

Sion: Amanda Johansson
amandaholm@live.se, 0706-659357

Sion suppl: Monica Malmborg
monica.malmborg@gmail.com, 0703-168675

Hamnföreningen: Holger Josefsson,
josefsson.h@telia.com, 070-7432730

Hamnföreningen suppl: Elis Gustafsson,
elisgust@hotmail.com, 031-968169